czwartek, 25 lipca 2013

Wywiad - Inked Magazine

Poniżej wywiad przeprowadzony z Cher dla magazynu Inked

(tłumaczyłam na szybko)

Jej kolejny album, którego tytuł jest nadal nieznany, tak jak jej ponad 20 tatuaży bardziej precyzyjnie pokazuje kim jest brytyjska wokalistka.Teraz pokaże swoje prawdziwe oblicze."Nowy album jest trochę ryzykowny, gdyż tamten był trochę jak guma do żucia.  "To dziwne, bo kiedy słucham mojego pierwszego albumu, to brzmi tak, jakbym była typową gwiazdą pop która ma na sobie suknie księżniczek, ale jeśli przyjrzeć się bliżej jestem bardziej od strony ulicy. Jestem wolna, gdy przeklinam w piosenkach - chcę wyrazić sytuacje, w których dorastałam nagrywając ten album, więc myślę, że to będzie szok dla ludzi." Cher pracowała z Demi Lovato. Nagrały piosenkę 'Really don't care'. Ostatnio współpracowała też z Ne-Yo przy kawałku 'It's all good' "Wychowałam się w bardzo małym miasteczku, a następnie gdy miałam możliwość wyjazdu do Ameryki i rozpoczęcia pracy z tymi wszystkimi wielkimi artystami, jest szokiem. Myślę, że można się do tego przyzwyczaić - ale ja nie chcę. Przyznaje to, mówiąc o swoich ostatnich współpracach. To jest tak ekscytujące być faworytem." Co jest jeszcze bardziej ekscytujące, to występy Cher, udowadniająca, że nie zawdzięcza swojego sukces z automatycznym dostrajaniem i znana był również w czasach, począwszy od Ushera do Avril Lavigne. "Myślę, że najważniejszą część artysty jest wiedzieć, na scenie kim się jest, i to było dla mnie trudne, bo jestem osobą, która wpadła w panikę z powodu reakcji ludzi."  mówi Cher. "Jestem bardziej komfortowa, ponieważ teraz zdałam sobie sprawę, że jeśli kochasz siebie, publiczność pokocha ciebie. "
Cher podkreśliła że przy robieniu pierwszego tatuażu była z nią jej mama. Wtedy zaczęła się jej historia z tatuażami."Byłam w szkole i nie było przerwy na lunch, kiedy mama zabrała mnie do miejscowego artystę do zrobienia tatuażu, a następnie wróciliśmy bezpośrednio do szkoły." - opowiadana wokalistka. "I byłam prawdopodobnie pierwszą osobą w moim roku która zrobiła sobie tatuaż, a inni chcieli go oglądać i mieć też, ale może ich rodzice nie byli tak wyrozumiali." Może i Cher nie robi sobie ostatnio tatuaży, ale zawsze miała na ich punkcie obsesję, więc nie mogliśmy jej zniechęcić, mówiąc, że tusz może mieć wpływ jej przyszłość. "W tym czasie nie byłam jeszcze w The X Factor i tatuażysta powiedział mi, że ludzie nie będą korzystać, bo mam tatuaż na ręku, ale zrobiłam to w każdym razie bo miałem ten szalony myśl na uwadze, że nie będę robić innych tatuaży na ręce"
Jednym z pamiętnych tatuaży Cher jest ptak i klatka na lewym i prawym ramieniu, które były zrobioe na cześć swojego zmarłego wujka."Pamiętam, że gdy dorastała wujek miał wiele ptaków, i uważam, że to ciekawe, zrobić coś innego, niż jego imię wytatuowane na mnie. "mówi brytyjka. "Uważam, że szczególną wartość mają zostawione otwarte drzwi klatki i ptak latający w poprzek. "Cher nie jest pewna, kiedy następny tatuaż, ale ma nadzieję spełnić marzenie w tym tatuażem coraz pin-up Kate Von D. Ale teraz, mówi do swoich młodszych fanów nie powinni jej naśladować, i robić tatuaży tak wcześnie "To jest indywidualny wybór, czy mieć tatuaż, tak wcześnie ... powinieneś porozmawiać z rodzicami, jak ja. "Ona powiedziała. "Moi fani wiedzą, że nie jestem nietykalny. Zawsze mogą się mną inspirować, tatuażami też"
(: Madzia :)

2 komentarze:

  1. o WOW Cher miała sporo do powiedzenia :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Wywiad bardzo słabo przetłumaczony. Dużo błędów zarówno przy samym tłumaczeniu jak i polskiej gramatyce. Widać, że większość to praca google translator :p Jednak duży plus za same chęci i poświęcenie czasu na tłumaczenie, czego nie musiałaś robić :)

    OdpowiedzUsuń