Cher Lloyd

Cher Lloyd - urodzona 28 lipca 1993 roku w Malvern. Angielska piosenkarka, raperka i autorka tekstów, która zyskała sukces dzięki udziale w siódmej edycji brytyjskiego X FACTOR'a. Jej pierwszy singiel " Swagger Jagger" zadebiutował na 1 miejscu UK SINGLES Chart. Singiel 'Want u Back' pokrył się w Stanach podwójną platyną, a singiel Oath złotem. Pjawił się również singiel 'With ur love' - czołowy hit w Szkocji, który zajął także wysokie pozycje w Irlandii i Wielkiej Brytanii
Cher, mająca romskie korzenie (ze strony matki), mieszka w LA jednak często wraca do swojego rodzinnego domu w Malvern, gdzie mieszkają jej rodzice Darren i Dina oraz trójka młodszego rodzeństwa, bratem bliźniakiem Joshem(19 lat), i siostrami Sophie(16lat) i Rosie(14lat). Cher uczęszczała do kilku różnych szkół w Malvern, w tym Chase i Dyson Perrins CE Sports College, gdzie studiowała sztuki teatralne w 2009 roku.
 W 2010 roku brała udział w brytyjskiej wersji X FACTOR'a, gdzie jej mentorką była Cheryl Cole. Doszła do półfinałów, gdzie przegrała z Mattem Cardle. Po zakończeniu edycji X FACTOR'a wokalistka podpisała kontrakt z wytwórnią płytową Syco. Wydała 2 płyty - Sticks & Stones wersja UK i US. We wrześniu światło dzienne ujrzy jej następny krążek.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz