Malutko, ale jednak coś :)
Już jutro! :)
Nowe zdjęcia Cher na Instagramie :)
Sliczna jak zawsze <3
Zdjęcie okładki płyty
Madzia^^
Jedyny aktywny polski blog o tej utalentowanej piosenkarce! Codziennie newsy i ciekawostki z życia Cher!
poniedziałek, 28 kwietnia 2014
Sorry I'm Late
Wczoraj wyciekła okładka Sorry I'm Late
Więc Cher postanowiła oficjalnie ją opublikować i jak widać trochę się różni xD
co myślicie??
Cherry
Więc Cher postanowiła oficjalnie ją opublikować i jak widać trochę się różni xD
co myślicie??
Cherry
niedziela, 27 kwietnia 2014
News :)
Z newsami dzisiaj biedno, ale zawsze coś ^^
Więcej zdjęć z występu na Hollywood Rocks
Dzień premiery coraz bliżej <3
Zdjęcie z fanką , które robiono podczas sesji na okładkę płyty :)
Bind Your Love na iTunes
+ Cher nie wygrała na RDMA chociaż miała wiecej głosów na Twitterze :(
Bind Your Love na vevo -> KLIK
Madziaa^^
Więcej zdjęć z występu na Hollywood Rocks
Dzień premiery coraz bliżej <3
Zdjęcie z fanką , które robiono podczas sesji na okładkę płyty :)
Bind Your Love na iTunes
+ Cher nie wygrała na RDMA chociaż miała wiecej głosów na Twitterze :(
Bind Your Love na vevo -> KLIK
Madziaa^^
Konkurs?
Najpierw, nim przejdę do owego tematu posta ...
Wczoraj było aż 223 wyświetleń, to na prawdę bardzo dużo (normalnie 100 to dużo:P)
asdfgdsasdfghs jesteście kochani <3
Nie pamiętam kiedy ostatni raz blog miał tyle wyświetleń <3
A teraz owa niespodzianka :)
Jedna Brat zaproponowała konkurs na imaginy :)
Ja sama jakoś nie mam weny (ani talentu, ale to swoją drogą) na pisanie :/
Tak więc, jeśli ktoś z Was byłby chętny do wzięcia udziału w konkursie, prace nadsyłacie tutaj -> cherlloydpolska@wp.pl do dnia 11 maja (czyli macie na to dwa tygodnie)
- długość imagina dowolna :)
- tematyka również
- w imaginie musi występować Cher, ale mogą również pojawić się inni wasi idole :)
Jakie nagrody?
- osoba która wygra, będzie mogła zostać tu adminką na jakiś czas (jeśli oczywiście chce)
- rozdam śliczne kolarze :) (sama je zrobię, żeby nie było :P)
- oczywiście opublikujemy tutaj te imaginy (za zgodą autorek!)
Mam nadzieję że będą jakieś osoby chętne do wzięcia udziału :)
Madziaa^^
Wczoraj było aż 223 wyświetleń, to na prawdę bardzo dużo (normalnie 100 to dużo:P)
asdfgdsasdfghs jesteście kochani <3
Nie pamiętam kiedy ostatni raz blog miał tyle wyświetleń <3
A teraz owa niespodzianka :)
Jedna Brat zaproponowała konkurs na imaginy :)
Ja sama jakoś nie mam weny (ani talentu, ale to swoją drogą) na pisanie :/
Tak więc, jeśli ktoś z Was byłby chętny do wzięcia udziału w konkursie, prace nadsyłacie tutaj -> cherlloydpolska@wp.pl do dnia 11 maja (czyli macie na to dwa tygodnie)
- długość imagina dowolna :)
- tematyka również
- w imaginie musi występować Cher, ale mogą również pojawić się inni wasi idole :)
Jakie nagrody?
- osoba która wygra, będzie mogła zostać tu adminką na jakiś czas (jeśli oczywiście chce)
- rozdam śliczne kolarze :) (sama je zrobię, żeby nie było :P)
- oczywiście opublikujemy tutaj te imaginy (za zgodą autorek!)
Mam nadzieję że będą jakieś osoby chętne do wzięcia udziału :)
Madziaa^^
sobota, 26 kwietnia 2014
Fakty :)
1.Dziennikarz: słyszałem, że spotkałaś Selene Gomez. Cher Lloyd: Tak, jest naprawdę niesamowita.
2. "band" Cher -
Rob Ketchum - perkusista
Bryan Lemus - na keyboardzie
JonKetchum- gitarzysta
3. "Życie jest piękne, żyję w śnie. Naprawdę wam dziękuję za wsparcie i pomoc, jesteście niesamowici.” ~ Cher Lloyd
4. Odeszła z Modestu
5. Zrobiła to bo była tam za bardzo konktrolowana
6. Podobno nagrała piosenkę z Seleną Gomez
7. Jej nowy album osi nazwe "Sorry, I'm Late"
8. Ma premierę na świecie 27 maja
9. "Myśle że teledysk do sirens uświadomi wielu ludzią że dorosłam i że nie jestem już tą bubblegum-princess"
10. "Myśle że ludzie powinni obejrzeć mój ostatni teledysk i uświadomić sobie że to był ostatni taki teledysk bo rzeczy będą teraz inne"
Madziaa^^
2. "band" Cher -
Rob Ketchum - perkusista
Bryan Lemus - na keyboardzie
JonKetchum- gitarzysta
3. "Życie jest piękne, żyję w śnie. Naprawdę wam dziękuję za wsparcie i pomoc, jesteście niesamowici.” ~ Cher Lloyd
4. Odeszła z Modestu
5. Zrobiła to bo była tam za bardzo konktrolowana
6. Podobno nagrała piosenkę z Seleną Gomez
7. Jej nowy album osi nazwe "Sorry, I'm Late"
8. Ma premierę na świecie 27 maja
9. "Myśle że teledysk do sirens uświadomi wielu ludzią że dorosłam i że nie jestem już tą bubblegum-princess"
10. "Myśle że ludzie powinni obejrzeć mój ostatni teledysk i uświadomić sobie że to był ostatni taki teledysk bo rzeczy będą teraz inne"
Madziaa^^
Subskrybuj:
Posty (Atom)














