niedziela, 15 grudnia 2013

Niespodzianka :)

Nie długo święta i z tej okazji, wkrótce na naszym blogu pojawi się nowa zakładka :D

Cieszycie się? 



Madziaa

Horoskop :)

Newsów o Cher na razie nie ma, więc macie horoskop :)

Co dostaniesz na święta :D

1. Styczeń 
2. Luty 
3. Marzec 
4. Kwiecień 
5. Maj 
6. Czerwiec 
7. Lipiec 
8. Sierpień 
9. Wrzesień 
10. Październik 
11. Listopad 
12. Grudzień

Pochwalicie się co Wam wyszło?

piątek, 13 grudnia 2013

Kilka newsów :)

Przepraszamy, że ostatnio nic nie jest dodawane ale wiecie szkoła, koniec semestru a przede wszystkim brak informacji o Cher. :(

1. Nowe zdjęcie Cher:


2. Demi Lovato kiedyś wypowiedziała się o Cher w wywiadzie:

3. Cher w wywiadzie odpowiedziała ile ma butów a ile z nich są na wysokich obcasach:


4. Cher tak na świątecznie (photoshop):


5. Wpisy Cher na Twitterze:



6. Czyżby Cher znalazła się w teledyski 1D "Story of my life":

7. Najprawdopodobniej kolejny singiel Cher pojawi sie na początku stycznia ( potwierdzone przez savana )
  
8. Cher była widziana w Malvern w UK
 

Julaa & Madziaa ;)

środa, 11 grudnia 2013

Tu ja Madzia...

Pisze taki nietypowy post, bo dzisiejsza data jest dla mnie szczególnie ważna :)

Dzisiaj mija dokładnie rok od kąd jestem Brat :D
No może na początku nie było to jeszcze bycie Brat, ale chodzi o to, że dokładnie ROK temu pierwszy raz zobaczyłam Want u back:)

No więc, że to blog poświęcony Cher, chyba mogę Wam opowiedzieć jak to było :)

Wcześniej nie znałam Cher, zdarzyło mi się ją widzieć w gazecie. No więc po pewnym czasie, moją uwagę (nie wiem dlaczego, heh;)) przyciągło zdjęcie Cher, przy jakimś artykule o modzie na tatuaże ;) ze zwykłej ciekawości wpisałam jej imię ta Youtube :) Zobaczyłam Want u back, no i jakoś tak stwierdziłam, że jest OK. Potem puściłam With ur love, okazało się że słyszałam gdzieś to wcześniej :) No i potem zaczęłam puszczać inne jej piosenki i po ok. 2 godzinach, zadzwoniłam do cioci, że chce jej płytę na święta :))
Pamiętam, jak potem cały czas chodziłam nucąc Want u back, heh:)
Pamiętam, też jak pierwszy raz przeczytałam, że Cher powiedziała o Brats że są niesmowite, czy coś w tym stylu, no zastanawiałam się co to są te 'Brats' :D



Ta data jest taka szczególnie ważna, bo do innych fandomów to 'wchodziłam' przez jakiś długi okres, poznawałam piosenki, i w ogóle, a Cher to od razu chciałam płytę :)


Mam nadzieję, że Was nie zanudziłam, a jeśli tak to przepraszam ;)

Madziaa ^^