Nie długo święta i z tej okazji, wkrótce na naszym blogu pojawi się nowa zakładka :D
Cieszycie się?
Madziaa
Jedyny aktywny polski blog o tej utalentowanej piosenkarce! Codziennie newsy i ciekawostki z życia Cher!
niedziela, 15 grudnia 2013
piątek, 13 grudnia 2013
Kilka newsów :)
Przepraszamy, że ostatnio nic nie jest dodawane ale wiecie szkoła, koniec semestru a przede wszystkim brak informacji o Cher. :(
1. Nowe zdjęcie Cher:

2. Demi Lovato kiedyś wypowiedziała się o Cher w wywiadzie:

3. Cher w wywiadzie odpowiedziała ile ma butów a ile z nich są na wysokich obcasach:

4. Cher tak na świątecznie (photoshop):

5. Wpisy Cher na Twitterze:


6. Czyżby Cher znalazła się w teledyski 1D "Story of my life":

7. Najprawdopodobniej kolejny singiel Cher pojawi sie na początku stycznia ( potwierdzone przez savana )
8. Cher była widziana w Malvern w UK
Julaa & Madziaa ;)
1. Nowe zdjęcie Cher:

2. Demi Lovato kiedyś wypowiedziała się o Cher w wywiadzie:

3. Cher w wywiadzie odpowiedziała ile ma butów a ile z nich są na wysokich obcasach:

4. Cher tak na świątecznie (photoshop):

5. Wpisy Cher na Twitterze:


6. Czyżby Cher znalazła się w teledyski 1D "Story of my life":

7. Najprawdopodobniej kolejny singiel Cher pojawi sie na początku stycznia ( potwierdzone przez savana )
8. Cher była widziana w Malvern w UK
Julaa & Madziaa ;)
środa, 11 grudnia 2013
♥
Tu ja Madzia...
Pisze taki nietypowy post, bo dzisiejsza data jest dla mnie szczególnie ważna :)
Dzisiaj mija dokładnie rok od kąd jestem Brat :D
No może na początku nie było to jeszcze bycie Brat, ale chodzi o to, że dokładnie ROK temu pierwszy raz zobaczyłam Want u back:)
No więc, że to blog poświęcony Cher, chyba mogę Wam opowiedzieć jak to było :)
Wcześniej nie znałam Cher, zdarzyło mi się ją widzieć w gazecie. No więc po pewnym czasie, moją uwagę (nie wiem dlaczego, heh;)) przyciągło zdjęcie Cher, przy jakimś artykule o modzie na tatuaże ;) ze zwykłej ciekawości wpisałam jej imię ta Youtube :) Zobaczyłam Want u back, no i jakoś tak stwierdziłam, że jest OK. Potem puściłam With ur love, okazało się że słyszałam gdzieś to wcześniej :) No i potem zaczęłam puszczać inne jej piosenki i po ok. 2 godzinach, zadzwoniłam do cioci, że chce jej płytę na święta :))
Pamiętam, jak potem cały czas chodziłam nucąc Want u back, heh:)
Pamiętam, też jak pierwszy raz przeczytałam, że Cher powiedziała o Brats że są niesmowite, czy coś w tym stylu, no zastanawiałam się co to są te 'Brats' :D
Ta data jest taka szczególnie ważna, bo do innych fandomów to 'wchodziłam' przez jakiś długi okres, poznawałam piosenki, i w ogóle, a Cher to od razu chciałam płytę :)
Mam nadzieję, że Was nie zanudziłam, a jeśli tak to przepraszam ;)
Madziaa ^^
Pisze taki nietypowy post, bo dzisiejsza data jest dla mnie szczególnie ważna :)
Dzisiaj mija dokładnie rok od kąd jestem Brat :D
No może na początku nie było to jeszcze bycie Brat, ale chodzi o to, że dokładnie ROK temu pierwszy raz zobaczyłam Want u back:)
No więc, że to blog poświęcony Cher, chyba mogę Wam opowiedzieć jak to było :)
Wcześniej nie znałam Cher, zdarzyło mi się ją widzieć w gazecie. No więc po pewnym czasie, moją uwagę (nie wiem dlaczego, heh;)) przyciągło zdjęcie Cher, przy jakimś artykule o modzie na tatuaże ;) ze zwykłej ciekawości wpisałam jej imię ta Youtube :) Zobaczyłam Want u back, no i jakoś tak stwierdziłam, że jest OK. Potem puściłam With ur love, okazało się że słyszałam gdzieś to wcześniej :) No i potem zaczęłam puszczać inne jej piosenki i po ok. 2 godzinach, zadzwoniłam do cioci, że chce jej płytę na święta :))
Pamiętam, jak potem cały czas chodziłam nucąc Want u back, heh:)
Pamiętam, też jak pierwszy raz przeczytałam, że Cher powiedziała o Brats że są niesmowite, czy coś w tym stylu, no zastanawiałam się co to są te 'Brats' :D
Ta data jest taka szczególnie ważna, bo do innych fandomów to 'wchodziłam' przez jakiś długi okres, poznawałam piosenki, i w ogóle, a Cher to od razu chciałam płytę :)
Mam nadzieję, że Was nie zanudziłam, a jeśli tak to przepraszam ;)
Madziaa ^^
niedziela, 8 grudnia 2013
Subskrybuj:
Posty (Atom)

