piątek, 18 października 2013

Zdjęcie z Insta! ;)

1.Cher dodała przed chwilą zdjęcie na Instagrama.
"Can't beat NYC pizza!!!xxx(:"

Julaa ;)

Newsy!!

1. Głosujemy na Cher!
KLIK

2.Cher w programie Fuse-Trending 10:







3.W studiu PopCrush (;




4.Kochane Brats udało nam się!! Teledysk do "I Wish" został puszczony na 4fun.tv:


5.Filmik w którym Cher mówi jaki tytuł będzie nosiła jej płyta: KLIK

6. Lloyd wypowiada się o swoim singlu "I Wish" oraz o zmianie podejścia do biznesu muzycznego: KLIK

7.15 października w NY pojawił się samochód z lodami, na samochodzie było naklejone tło z wizerunkiem Cher.
Kliknij aby zobaczyć pełny rozmiar Kliknij aby zobaczyć pełny rozmiar
Kliknij aby zobaczyć pełny rozmiar Kliknij aby zobaczyć pełny rozmiar
Kliknij aby zobaczyć pełny rozmiar
Kliknij aby zobaczyć pełny rozmiar Kliknij aby zobaczyć pełny rozmiar
Kliknij aby zobaczyć pełny rozmiarKliknij aby zobaczyć pełny rozmiar

Więcej zdjęć macie tutaj: KLIK

8. "I Wish" w wersji acoustic:


9.Cher 15 października wystąpiła w "Kelly&Michael" z singlem "I Wish":


Julaa ;)





czwartek, 17 października 2013

Info:)

Zostało oficjalnie potwierdzone że nowy album Cher będzie się nazywał Sory I'm late :)

KLIK 

Jest teraz akcja na TT z hasłem -

Jak dostanie się do trends to Cher na pewno bardzo się ucieszy:)

Dzisiaj był na żywo chat z Cher:)

To cała notka na dzisiaj, bo nie mam czasu i muszę rozleklamować że poszukujemy redaktorki:)

Madziaa^^

NABÓR NA BLOGA!

 Szukamy redaktorki na bloga! To bardzo ważne! Poszukujemy jej szybko! Jak zauważyliście ostatnio bardzo rzadko pojawiają się posty! Jesteśmy na blogu we dwie i nie dajemy rady, a blog upada coraz niżej wyświetleń jest bardzo mało! Żeby zostać redaktorką nie potrzeba jakiś specjalnych wymagań. Nie musisz mieć doświadczenia czy coś:) Każdy ktoś się zgłosi zostanie tą redaktorką! :)))

Zgłoszenia przysyłajcie do końca tygodnia do godz. 23:59 (20.10) na adres cherlloydpolska@wp.pl

Napisz tylko ile masz lat, parę słów od ciebie i nr. skypa lub najlepiej tel!
PROSZĘ POMÓŻ! TO JEST DLA NAS BARDZO WAŻNE!

Proszę zgłaszajcie się!


Madziaa^^

wtorek, 15 października 2013

Newsy:)))

Przepraszam za brak notek, ale nie mam za bardzo ostatnio czasu.

Teraz do rzeczy. No jak widać trochę się tego nazbierało:)

Cher z fanką w NY
Cher (14.10) w SyriusXM Studio



14 października była również w 'Radio 92.3Now' w NY
Cher występowała dzisiaj dla Kelly & Michael. Zaśpiewała 'I wish"
Klik

Cher, również dzisiaj dla Seventeen Magazine:)))

Klik



To tyle:) Jak widać Cher ma znowu przedłużane włosy i chyba troszke ciemniejsze 

Madziaa^^