środa, 25 września 2013

Newsy ;)

Hej! I jak tam wrażenia po teledysku? Ja wczoraj oglądałam go chyba z tysiąc razy. Ok,zaczynam. ;)

Zdjęcia z Insta Cher:

Tune in tonight for my first tv performance of #iWish on 

@JayLeno !!!! (: xxx


Cher u Jay'a Leno w The Tonight Show:





Jeszcze zdjęcia z tego wydarzenia



 Backstage Q&A z Cher podczas iHeart RMF:


 
Tutaj można kupić bluzę związaną z naszą idolką:) - KLIK 

Nowy album Cher, podobno będzie miał tytuł 'Sorry, I'm late' i wyjdzie w listopadzie' :)


Proszę wchodźcie w tego linka i zostawiajcie opinie o teledysku do I wish - KLIK 

Proszę piszcie też do Eska PL żeby puszczali teledysk !

Wywiad - KLIK
 

Potem na stronce zobaczycie post z występów Cher w San Fracisco oraz w L.A.

Julaa & Madziaa;)




wtorek, 24 września 2013

I wish - teledysk

Dziś rano ok. 9:00 - 10:00 naszego czasu, na oficjalnym kanale Cher vevo, pojawił się teledysk do I wish! Według mnie jest suuuper, obejrzcie sami ;)))


Madziaa^^

poniedziałek, 23 września 2013

2 zapowiedź "I Wish"

Cher dodała 2 zapowiedź do teledysku 'I Wish":
KLIK

Lloyd dodała również zdjęcie. KLIK 
Przepraszam ale nie mogę zrobić sceerena. :(



To dla was kochane Brats. <3 Czekamy już jutra! :D



A to dla Klaudii, która na bieżąco piszę komentarze na blogu. Dziękujemy! <3

Julaa ;)

Zapowiedź do "I Wish"!!

Kochane Brats patrzcie! 

Już nie mogę doczekać się teledysku!! Przypominam, że już jutro go zobaczymy! :D

A wy co sądzicie o teledysku? Jak na razie z zapowiedzi. ;)

Julaa ;)

niedziela, 22 września 2013

Meet & Greet, iHeart Radio Music Festival, Instagram, Concert at Denver. ;)

Kilka zdjęć z spotkania z fanami tzw. Meet & Greet:




21 września Cher wystąpiła na iHeart Radio Music Festival w Las Vegas.
Zdjęcia ze "ścianki":
Kliknij aby zobaczyć pełny rozmiar
Kliknij aby zobaczyć pełny rozmiar
Kliknij aby zobaczyć pełny rozmiar
Kliknij aby zobaczyć pełny rozmiar
Kliknij aby zobaczyć pełny rozmiar
Kliknij aby zobaczyć pełny rozmiar
Kliknij aby zobaczyć pełny rozmiar
Kliknij aby zobaczyć pełny rozmiar
Kliknij aby zobaczyć pełny rozmiar
Kliknij aby zobaczyć pełny rozmiar
Kliknij aby zobaczyć pełny rozmiar
Kliknij aby zobaczyć pełny rozmiar
Kliknij aby zobaczyć pełny rozmiar

Cher zaśpiewała wraz z Ne-yo ich wspólną piosenkę "It's All Good"
Kliknij aby zobaczyć pełny rozmiar
Kliknij aby zobaczyć pełny rozmiar
Kliknij aby zobaczyć pełny rozmiar
Kliknij aby zobaczyć pełny rozmiar
Kliknij aby zobaczyć pełny rozmiar
Kliknij aby zobaczyć pełny rozmiar
Kliknij aby zobaczyć pełny rozmiar
Kliknij aby zobaczyć pełny rozmiar
Kliknij aby zobaczyć pełny rozmiar
Kliknij aby zobaczyć pełny rozmiar



Więcej zdjęć znajdziecie pod tym linkiem:
KLIK

Zdjęcia z Backstage:
Kliknij aby zobaczyć pełny rozmiar
Kliknij aby zobaczyć pełny rozmiar
Kliknij aby zobaczyć pełny rozmiar

Zdjęcia z wywiadu:
Kliknij aby zobaczyć pełny rozmiar
Kliknij aby zobaczyć pełny rozmiar
Kliknij aby zobaczyć pełny rozmiar
Kliknij aby zobaczyć pełny rozmiar
Kliknij aby zobaczyć pełny rozmiar
Kliknij aby zobaczyć pełny rozmiar
Kliknij aby zobaczyć pełny rozmiar

"It's All Good":


Jak znajdę dłuższy filmik to dodam. ;)


"Want U Back": KLIK

Zdjęcia z Insta Cher:



Zdjęcia z koncertu w Denver:




In for the kill

I Wish

Say Goodnight

Swagger Jagger

Talkin' That

To jak na razie wszytko. Julaa ;)