piątek, 22 marca 2013

W Lemon Highschool (znowu)

Ponizej wywiad Cher w Lemon Highschool:)

http://www.youtube.com/watch?v=yQ5wjQZj73Q

A poniżej zdjęcie, które Cher wstawiła niedawno na Instagrama
 


Twist

Poniżej kilka zdjęć Cher z ostatniego Twista








  Nuudziło mi sie więc zrobiłam zdjęcia Cher tez w innych gazetach;)














bardzo was proszę wejdżcie na stronę FunCluba i w głosowaniu oddajcie głos na Cher;)

Brats Forever;***
 



 

Nowy wygląd bloga:)

Jak pewnie zauważyliście, zmieniłam trochę wygląd bloga.
Mam nadzieję, że wam się spodobał
Będę go zmieniać co jakiś czas:)
Gdy tylko znajdę chwilę, zrobie zakładki:)

Jeśli mielibyście jakieś pomysłu, uwagi itp itd - zachęcam do komentowania:)

Za jakie grzechy...

Sorki, że nie było mbnie na blogu, ale miałam kare:/
A teraz opowiem wam jak ją dostałam bo według mnie jest to godne uwagi:)

Moja mama poszła wieszać pranie na strych. Powiedziała mojej siostrze, żeby nalała se wody wanny i potem poszła się kapać(ja o niczym nie wiedziałam). No a jak to moja siostra, odkręciła tą wodę i poszła do pokoju grać se na komórce. A ta woda się tak lała i lała... A że mamy bojler to tylko na początku leciała ciepła a potem już tylko zimna. No i wyszło na to że niewiele brakowało a ta woda by sie przelała. No i oprócz kary na komputer musielismy za kare myć się w tej zimnej wodzie!:D

I to wszystko przez moja siostrę!